O nas

UP Horses to oddział firmy UP Design założonej w 2014 roku. UP Horses (dawniej UP Design for Horses) powstał z wieloletniej pasji do jeździectwa i miłości do koni. Naszym celem było zapewnienie komfortu dla konia i jeźdźca. Kierując się tymi zasadami postanowiliśmy stworzyć linię wysokiej jakości sprzętu jeździeckiego, która spełni oczekiwania najbardziej wytrawnych jeźdźców i hodowców koni, ale jednocześnie będzie miała unikalny, wyrafinowany design. Od samego początku produkty UP Horses sprawiały radość klientom głównie w Polsce, jednak po wielu telefonach i e-mailach z Europy zdecydowaliśmy się wejść na rynek globalny, czyniąc te pierwszej klasy produkty dostępne na całym świecie.

Nasze produkty są projektowane w Polsce. Wykonane z doskonałej skóry i innych materiałów o wysokiej jakości, aby zapobiec utracie ich właściwości, dzięki czemu właściciele mogą korzystać z nich przez lata. Wszystkie produkty poddawane są surowej weryfikacji jakości przez naszych specjalistów przed sprzedażą, aby zapewnić zadowolenie z zakupu. Jesteśmy najbardziej znani ze znakomitych ogłowi anatomicznych z super miękkim wypełnieniem pianką memo oraz pięknych naczółków.

Spraw radość swojemu koniowi najwyższej jakości sprzętem jeździeckim i ciesz się jazdą na najwyższym poziomie… Tylko z UP Horses